77999. Rökpuff redskap för biodlare

Bruksskick
24x24 cm

Varunr 77999

2 Oktober 2019 19:10

Webauktion

Köpprovision 15% Ink.moms

Varorna vi säljer är begagnade om inget annat har angivits.
Bruksslitage förekommer alltid.
Inga begagnade varor ska jämföras med nya varor i butik.
Elektriska maskiner funktionsprovas ej utan
endast genom spänningssättning.

Andra populära objekt