30. Byrå 4 lådor

S.A Kjellgren Snickeri & Möbelaffär Stockholm
Skador finns
104x86x55cm

Varunr 68390

27 Januari 2019 11:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

400 SEK2019-01-27 10:49
380 SEK2019-01-27 10:40
360 SEK2019-01-26 21:47
340 SEK2019-01-27 10:39
260 SEK2019-01-26 18:46
70 SEK2019-01-26 12:56
50 SEK Startpris

Söndagsauktion 27/1, Söndag 27/1 Kl.11:00, Auktionshallen Solv.37

Visn. Lördag 12-15 och Söndag 9-11

Köpprovision 15% Ink.moms

Varorna vi säljer är begagnade om inget annat har angivits.
Bruksslitage förekommer alltid.
Inga begagnade varor ska jämföras med nya varor i butik.
Elektriska maskiner funktionsprovas ej utan
endast genom spänningssättning.