24. 37 LP Skivor

Drickabacken medföljer ej
Alla bruksskick

Varunr 68384

27 Januari 2019 11:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 260 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

240 SEK2019-01-27 09:54
240 SEK2019-01-27 10:23
190 SEK2019-01-26 21:39
170 SEK2019-01-26 15:40
50 SEK Startpris

Söndagsauktion 27/1, Söndag 27/1 Kl.11:00, Auktionshallen Solv.37

Visn. Lördag 12-15 och Söndag 9-11

Köpprovision 15% Ink.moms

Varorna vi säljer är begagnade om inget annat har angivits.
Bruksslitage förekommer alltid.
Inga begagnade varor ska jämföras med nya varor i butik.
Elektriska maskiner funktionsprovas ej utan
endast genom spänningssättning.