320. Kristallampa

På största prisman finns det naggar

Varunr 30495

25 Oktober 2015 11:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK

30 SEK2015-10-24 21:08
30 SEK Startpris

Söndagsauktion, Söndag 25/10 11.00, Auktionshallen Kroksta

Lördag 11-15 , Söndag 9-11

Bud kan lämnas fram t.o.m. auktionen startar Söndag 11.00

Köpprovision 10% Ink.moms

Varorna vi säljer är begagnade om inget annat har angivits.
Bruksslitage förekommer alltid.
Inga begagnade varor ska jämföras med nya varor i butik.
Elektriska maskiner funktionsprovas ej utan
endast genom spänningssättning.

Andra populära objekt