41. Tavla signerad EWE Erik Westerlind träsnitt

Varunr 27180

23 Juli 2015 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 70 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

70 SEK2015-07-11 09:36
60 SEK2015-07-23 10:36
30 SEK Startpris

Inomhusauktion,

Köpprovision 10% Ink.moms

Varorna vi säljer är begagnade om inget annat har angivits.
Bruksslitage förekommer alltid.
Inga begagnade varor ska jämföras med nya varor i butik.
Elektriska maskiner funktionsprovas ej utan
endast genom spänningssättning.

Andra populära objekt